ACF Bariyer Sistemleri

Otomatik bariyer otopark kontrol kartal maltepe Ataşehir gibi bölgelerde daha hızlı ve kalıcı çözümler sunduğumuz ACF panjur bariyer sistemleri ile otopark girişleriniz kontrol altında almayı sağlar, Zincirli Bariyer kollu bariyer Mantar bariyer sistemleri ile sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Otopark giriş sistemleri olarak hızlı ve dayanılı yapısı ile en çok tercih edilen otopark sistemlerindendir.

 

Bariyerler özellikle hızlı ve kontrollü olunması istenilen alanlarda daha çok kullanılırlar, %100 güvenlik yerine kontrol edilebilir bir geçiş alanları sağlarlar.

Kollu bariyerler ; Hızlı açılır ve kapanırlar 4-5-6-7 mt uzunluğa kadar rahatlıkla kullanılabilirler ve aynı anda 200 adet ve üzeri kumanda ile kontrol edilebilirler.

Zincirli Bariyerler ; Genellikle daha geniş alanlarda kullanılan bariyer türleridir bu bariyerler ile 7 Mt üzeri alanlarınızda kontrol imkanı yatarabilirsiniz. Uzaktan kumanda yada diğer tetik üniteleri ile kullanılabilirler.

Mantar Bariyer Sistemleri : Mantar bariyerler daha çok güvenliği üst düzey olup hızlı kontrol edilmesi gereken alanlarda tercih edilirler bu nedenle daha ağırlıklı resmi kurumlar ve özel alanlarda kullanılmaktadır.

Otomatik bariyer otopark kontrol Sistemleri kartal maltepe ataşehir pendik bölgerinin haricinde diğer tüm bölgelerde de hizmet vermektedir.

 

ankara çankaya ostim ivedik yenimahalle otomatik kollu bariyer bft kollu bariyer FCT Bariyer Sistemleri garaj kapısı tamiri kartal Genel kartal ataşehir pendik maltepe otomatik fotoselli kapı kartal maltepe ankara otomatik garaj kapısı kartal maltepe ataşehir Radarlı Otomatik Kapı Sistemleri kartal maltepe pendik otomatik kepenk arıza bakım Kartal maltepe pendik otomatik kepenk otomatik panjur kartal otomatik kapı arıza tamiri kartal otomatik kepenk ve otomatik fotoselli kapı sistemleri maltepe otomatik kapı arıza pendik radarlı kapı arıza nice bariyer nice otomatik kollu bariyer otomatik bariyer otomatikkapi otomatik kepenk Otomatik kepenkçi Otomatik Panjurlar Otomatik radarlı Fotoselli Kapı otopark bariyeri panjur pendik otomatik kapi radarlikakpi radarlı kapı çelik kepenk yerli üretim otomatik fotoselli kapı