Gizlilik Politikası

ACF Otomatik Panjur ve Otomatik Fotoselli Kapı Sistemleri web sitesinde kullanılan tüm resim video ve yazılar hiçbir şekilde firmadan izin almadan kullanılmaz çoğaltılamaz ve dağıtılamaz, herhangi bir firma tarafından kullanılmış olan medya ürünleri yada yazıların kaldırılması için 72 saat ön görülmektedir, Kaldırılmayan medya ürünleri yada yazılar için açılacak davalar da Anadolu Adliyesi Kartal / İstanbul mahkemeleri yetkili kılınmıştır.

Radarlikapi.com web sitesinde girmiş olduğunuz veriler hiçbir şekilde 3. sahışlar ile paylaşılmaz ve web üzerinde depolanmaz. Radarlikapi.com sizden hiçbir şekilde TC kimlik numarası ve kredi kartı bilgilerinizi istemez ve hiçbir verinizi depolamaz. Bu sayede verileriniz güvence altındadır.

ankara çankaya ostim ivedik yenimahalle otomatik kollu bariyer bft kollu bariyer FCT Bariyer Sistemleri garaj kapısı tamiri kartal Genel kartal ataşehir pendik maltepe otomatik fotoselli kapı kartal maltepe ankara otomatik garaj kapısı kartal maltepe ataşehir Radarlı Otomatik Kapı Sistemleri kartal maltepe pendik otomatik kepenk arıza bakım Kartal maltepe pendik otomatik kepenk otomatik panjur kartal otomatik kapı arıza tamiri kartal otomatik kepenk ve otomatik fotoselli kapı sistemleri maltepe otomatik kapı arıza pendik radarlı kapı arıza nice bariyer nice otomatik kollu bariyer otomatik bariyer otomatikkapi otomatik kepenk Otomatik kepenkçi Otomatik Panjurlar Otomatik radarlı Fotoselli Kapı otopark bariyeri panjur pendik otomatik kapi radarlikakpi radarlı kapı çelik kepenk yerli üretim otomatik fotoselli kapı