AcF 2000 Otomatik Fotoselli Kapı Sistemleri

Acf Panjur Otomatik Fotoselli Kapı Kartal Maltepe

Acf Panjur otomatik kapı sistemleri AR-GE çalışmaları tarafımızdan yapılmıştır; tüm test ve kontrol süreçlerini tamamlayarak kalite belgeleri ile hizmete sunulmuştur.

Sistemimizde kullanılan tüm ürünler siz değerli kullanıcıların kolaylık ayar yapabileceği şekilde tasarlanmıştır. Mekanizmada bulunun kilitleme sistemi; Tek anahtar ile ayar yapabilme özelliği. Tüm hassas ayarlara olanak tanıyan bir işlemci ve konum anahtarı yapısı ile FCT2000 sizin yeni tercihiniz olacak. Türkçe Konum anahtarı ile tüm ayarlar artık çok kolay

Hızlı tepkiler veren Digital Konum anahtarı seçenekleri ile yaptığınız seçenekler anında kapınızın tepkisi olacaktır. Konum anatarlarımız aynı zamanda detaylı ayarlar yapmanıza ve kullanıcılarınızın kolaylıkla kontrollerini sağlamaktadır.

16 bit Bir işlemci yapısı ile artık kapınız daha hızlı ve daha etkili. Bu sayede yüksek frekans ile çalışan motor kontrol yapımız ile daha hızlı ve daha kontrollü kapılara sahibiz. İşletmenizde kontrol edilebilir teknolojik otomatik kapılar için; Acf Panjur Otomatik Kapılar sizin yanınızda olacak.

fct2000 Otomatik Fotoselli Kapı Kartal Maltepe

ankara çankaya ostim ivedik yenimahalle otomatik kollu bariyer bft kollu bariyer FCT Bariyer Sistemleri garaj kapısı tamiri kartal Genel kartal ataşehir pendik maltepe otomatik fotoselli kapı kartal maltepe ankara otomatik garaj kapısı kartal maltepe ataşehir Radarlı Otomatik Kapı Sistemleri kartal maltepe pendik otomatik kepenk arıza bakım Kartal maltepe pendik otomatik kepenk otomatik panjur kartal otomatik kapı arıza tamiri kartal otomatik kepenk ve otomatik fotoselli kapı sistemleri maltepe otomatik kapı arıza pendik radarlı kapı arıza nice bariyer nice otomatik kollu bariyer otomatik bariyer otomatikkapi otomatik kepenk Otomatik kepenkçi Otomatik Panjurlar Otomatik radarlı Fotoselli Kapı otopark bariyeri panjur pendik otomatik kapi radarlikakpi radarlı kapı çelik kepenk yerli üretim otomatik fotoselli kapı

Yorumlar kapatıldı.